KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13486060
nr 1348 6060
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, "Lykabettos, Athen". Signerad. Motivet: 23x19 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:56:13
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind